Przejdź do treści

Light Scene

Warsztaty Prosecco & Moss Art

Moss Art

Studio na Poczcie to miejsce kreatywnych spotkań oraz pełnych serca projektów. To przestrzeń warsztatowa, w której zrorganizujesz swoje szkolenia lub odbędziesz niezwykłą przygodę jako uczestnik.
 
W październiku odbyły się warsztaty tworzenia obrazów z mchu stabilizowanego. Poprowadziła je wykfalifikowana bioenergoterapeutka, Marta Sobczak z Dekoratorii obcująca z różnymi formami terapii manualnej.
Jedną z nich jest wykonywanie obrazów z mchu oraz lasu w słoiku. 
 
Moss Art to sztuka połączoną z miłością do natury. To nie tylko układanie roślin, to rodzaj terapii. Zieleń oraz obcowanie z roślinami wpływa uzdrawiająco na nasz nastrój. Tworzenie zielonych kompozycji przypomina dochodzenie do własnego wnętrza.
 
Tkwi w tym większa idea, która sprowadza nas do “tu i teraz”, skłania do autorefleksji. Każdy stworzony w ten sposób obraz to nauka czegoś o sobie. To podróż poprzez własne Ja. Cudownie jest później patrzeć na ten wytwór powieszony na ścianie, który przypomina nam coś ważnego, pochodzącego z głębi.
 
Jeśli chcesz stworzyć swój obraz z mchu oraz posłuchać wykwalifikowanej osoby, która podpowie Ci jak zabrać się nie tylko za obraz, ale też za swoje wnętrze – przyjdź na warsztaty Prosecco & Moss Art. 
 
Kolejna edycja niebawem.
Dołącz do newslettera, aby być na bieżąco z nowymi wydarzeniami w Studio w Koszalinie.

2 komentarze do “Warsztaty Prosecco & Moss Art”

  1. I would like to thank you for the efforts youve put in writing this website. I am hoping to view the same high-grade content by you later on as well. In fact, your creative writing abilities has inspired me to get my own blog now 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *