Przejdź do treści

Light Scene

Sesje zdjęciowe i Warsztaty

Studio na poczcie

Studio na Poczcie to przestrzeń stworzona z myślą o kreatywnych projektach

Znajdziesz tu scenografię z designerskich mebli, którą zaaranżujesz pod własną sesję zdjęciową.

Studio w Koszalinie

Studio ma swoje miejsce w Koszalinie w zabytkowym budynku poczty polskiej. Starodawne wnętrze zainspirowało mnie do stworzenia miejsca łączącego cechy klasyki z nowoczesnością.

Wysokie sufity, przedwojenny parkiet oraz dwuskrzydłowe drzwi to atuty studia. Sufit zdobiony sztukaterią oraz zielona ściana podkreślą klimat niejednego projektu.

Przestrzeń studia to 50 m2 podzielonych na dwa pokoje. Część główna, czyli największy pokój 35 m2, dwa duże okna, dwie pary dwuskrzydłowych drzwi oraz białe i jedna zielona ściana.

Drugi pokój jest przechodni i służy głównie jako garderoba oraz miejsce gospodarcze w którym zaparzysz kawę.

We wnętrzu znajdziesz scenografię złożoną z mebli i ich ciekawych połączeń w towarzystwie żywych kwiatów. Sercem studia jest ruda kanapa, która sprawdzi się zarówno przy sesjach kobiecych, wizerunkowych oraz rodzinnych. Z poduszkami, kocami, pod ścianą zieloną, białą, albo pod oknem. Możliwości jest wiele.

Dopełnieniem do niej będą pozostałe meble takie jak stoliki, regał, komoda, wazony oraz inne dodatki. Dzięki temu stworzysz oryginalny plan zdjęciowy, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Okna w studio są skierowane po południowo-wschodniej stronie.

Najwięcej ostrego światła wpada tu od rana do godziny 12:00 w porze letniej oraz do 10:00 w porze jesienno-zimowej. Wielkość okien gra tutaj ogromną rolę. Dzięki nim studio jest jasne, nawet po zajściu słońca za budynek.

Jeśli jednak nie zależy Ci na świetle dziennym do Twojej dyspozycji będą przygotowane:

  • lampa studyjna błyskowa Quadralite
    Move X 400 + Octa 65 cm
  • duże białe tło studyjne 2,75 m oraz ciemno szare tło 1,3 m na statywach

Wynajem studio pod sesje zdjęciową

Wyposażenie w studio stale rośnie, aby móc zapewnić fotografom jak najlepsze oświetlenie oraz elementy tła. Wszystkie stworzone aranżacje są dostępne na stronie w galerii poniżej oraz gotowe do odtworzenia na potrzeby klienta.

W celu spełnienia wizji oraz zapoznania się z asortymentem zapraszam również na spotkanie bezpośrednio w studio. Umówisz się telefonicznie lub mailowo przechodząc do zakładki „Kontakt”.

Miejsce na warsztaty

Przestrzeń w studio to również miejsce dla Twoich warsztatów oraz spotkań czy kameralnych eventów. W tym miejscu nie tylko przeprowadzisz merytoryczne szkolenie, ale również ugościsz swoich kursantów w pięknym miejscu, przy kawie i poczęstunku.

W realizacji warsztatów udostępniam stoły i krzesła w liczbie przybyłych gości oraz kubki i talerzyki. Pomogę Ci w aranżacji przestrzeni pod tematykę prowadzonych szkoleń oraz w promocji wydarzenia na swoich social mediach. W cenie wynajmu masz do dyspozycji również kawę, herbatę, wodę oraz słodki poczęstunek. Jeśli planujesz catering – poinformuj mnie o tym.

Dodatkowo otrzymasz w pakiecie kilka profesjonalnych zdjęć z wydarzenia. Cała fotorelacja jest dodatkową usługą, którą możesz zamówić indywidualnie.

Koszalin jest miastem rozwijającym się o ogromnym potencjale. Studio na Poczcie to pierwsze tego rodzaju miejsce w mieście, które wynajmiesz pod własny projekt.

Realizując komercyjny projekt możesz wynająć swojego fotografa lub skorzystać z moich usług fotograficznych. W celu zapoznania się z moją ofertą sesji zdjęciowych zapraszam do zakładki „Oferta”.

zapoznaj się z regulaminem

Sesja zdjęciowa i nagrania

Poniedziałek – piątek:

1 godzina – 80 zł

Sobota i niedziela:

1 godzina – 100 zł
*w niedzielę: minimalny czas wynajmu – 2h

1 metr zużytego tła – 60 zł

Warsztaty

1 godzina -120 zł

Warsztaty kilkudniowe – wycena indywidualna

W cenie najmu:

– przygotowanie aranżacji pod tematykę wydarzenia
– stoły i krzesła w liczbie gości
– kawa / herbata / woda
– słodki poczęstunek
– 5 profesjonalnych zdjęć

Fotorelacja z wydarzenia – 400 zł