Przejdź do treści

Light Scene

Wrzesień nad morzem

Początek września często bywa ciepły

Tym samym sesje nad morzem to wciąż aktualny temat w życiu fotografa. Sezon się kończy, wczasowiczów mniej, a to sprawia, że i plaże stają się puste. To bardzo dobry moment na sfotografowanie ostatnich promieni słońca nad polskim morzem.

Słońce jest już coraz niżej co daje piękne złote i bardzo miękkie światło – wręcz wymarzone warunki do zdjeć. 

Rodzinna sesja zdjęciowa

Jednoliste stylizacje na sesji rodzinnej to jeden z ważniejszych elementów zdjęcia. Wyobraź sobie, że zamiast beżu, bieli i brązów każda z osób na zamieszczonych niżej fotografiach ubrałaby na przemian czerwony, niebieski, fioletowy, zielony. Do tego napisy i postacie z bajek na każdej dziecięcej koszulce, tata w koszuli w kratę, a mama we wzorzystą sukienkę. Nawet w wyobraźni czujesz, że to za dużo.

Dlatego zawsze przed sesją konsultujemy wybrane kolory. Podaję moje propozycje, a Ty wraz ze swoimi dziećmi przetrzepujecie szafę w poszukiwaniu ładnych i schludnych rzeczy, tak, by kolorystycznie stworzyły całość. 

Co to daje zdjęciom?

Jednolitość, oraz to, że ubranie nie odwraca uwagi od tego co najważniejsze, od tego po co się spotkaliśmy, czyli złapaniu w kadrach Waszych emocji. 

Plażowe słońce kocha stonowane kolory ziemi, dlatego tak często proponuję odcienie brązu, beżu, czy zieleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *