Przejdź do treści

Light Scene

Regulamin sesji

  1. Na poczet sesji klient wpłaca zaliczkę w wysokości 100 zł. Opłata jest warunkiem rezerwacji terminu. Zaliczka nie podlega zwrotowi, jednak można go wykorzystać na poczet rezerwacji kolejnego terminu.

 

  1. Dzień sesji zdjęciowej przesuwamy tylko w przypadku niepogody tj. deszczu, burzy oraz w wyniku choroby lub wypadku. Sesja nie może być przełożona ze względu na brak słońca lub mocne zachmurzenie.

 

  1. Sesje w weekendy są płatne dodatkowo 100 zł.
  2. Wynagrodzenie za sesję odbywa się przelewem po wybraniu ujęć z galerii klienta.

 

  1. Wszystkie udane ujęcia udostępniane są w serwisie Mafelo. Tam klient dokonuje wyboru interesujących go kadrów oraz odbitek w liczbie wybranego pakietu. Dodatkowe ujęcia i odbitki są dodatkowo płatne. Nie udostępniam surowych, nieopłaconych kadrów oraz plików RAW.

 

  1. Wyboru zdjęć należy dokonać do 7 dni roboczych od otrzymania maila z serwisu Zalamo.

 

  1. Zdjęcia są gotowe (tj. obrobione i wyretuszowane) w przeciągu 3 tygodni od wykonania sesji, jednak nie dłużej niż 4 tygodnie.

 

  1. Klient oświadcza, iż zapoznał się z dorobkiem artystycznym fotografa i akceptuje jego percepcje kadru, obrazu, efekt końcowy postprodukcji, jak i ogólną estetykę wykonywanych fotografii. Tym samym klient oświadcza iż nie będzie dokonywał żadnych przeróbek otrzymanych zdjęć.

 

  1. Odbitki odbieramy osobiście w miejscu pracy fotografa lub przez paczkomat (paczkę opłaca klient).

 

  1. Pliki przechowywane są do roku czasu od oddania zdjęć, dlatego istnieje możliwość dokupienia dodatkowych kadrów w późniejszym terminie.

 

  1. Jeśli zdjęcia będą miało wady, klient może ubiegać się o usunięcie ich w terminie nie krótszym niż 7 dni.

 

  1. Koszty dojazdu poza obręb Koszalina w promieniu 20 km pokrywa klient, w kwocie 1zł/km.

 

 1. Umawiając się na sesję Klient potwierdza, że zapoznał się z regulaminem sesji i w pełni się z nim zgadza.