Przejdź do treści

Light Scene

Pracownia fotograficzna

Wyjątkowy wystrój

Niewielki metraż – o wielkim potencjale. To pierwsze takie studio w Koszalinie.

Poczuj klimat, który przeniesie Twoją sesję w nowe ramy fotografii studyjnej.

Pracownia Fotograficzna mieści się w Koszalinie przy ulicy Zwycięstwa 137 na 9 piętrze. Z okien rozpościera się piękny widok na wschodnią część Koszalina oraz Górę Chełmską.
fotograf koszalin light scene studio

Wykończenie pracowni to przede wszystkim nietuzinkowe dodatki oraz meble podkreślające charakter przyszłych sesji. Podwieszana huśtawka daje wiele możliwości, od bardzo modnego ostatnio stylu boho, po kwieciste girlandy rodem jak z bajki. Możliwości jest wiele. Projektując wnętrze sugeruję się, nie tylko własną wizją, ale przede wszystkim potrzebami klientów.

Powiedz mi czym się zajmujesz, jakie masz zainteresowania oraz oczekiwania względem sesji, a ja wyczaruję dla Ciebie wystrój do Twoich indywidualnych potrzeb.

Aksamitny granatowy fotel to zaraz po huśtawce główna atrakcja pracowni. Wygodny i przykuwający uwagę. Sesje dziecięce na nim to świetne przełamanie dwóch stylów: infantylnego luzu dzieci oraz wyniosłego antyku.

Studio posiada wiele dodatków w postaci krzeseł, stołków jak również sezonowych kwiatów i traw. 

Latem w godzinach porannych wpada tutaj mnóstwo słońca, które dają fotografiom niezwykłego klimatu.

Ciemne tło

Zupełnie inna stylistyka maluje się po drugiej stronie pokoju. Góruje tu czarna matowa szafa wystylizowana na styl prowansalski z nutą mojego własnego klimatu. W szafie zaś Baśniowa Garderoba, z której będziesz mogła skorzystać zależnie od wariantu sesji.

Na jej tle stworzę dla Ciebie wyjątkowe kobiece, pełne emocji i dramatyzmu kadry. Przy akompaniamencie różnych dodatków można stworzyć tu iście bajkowy klimat, zwłaszcza że tuż obok znajduje się ściana ze strukturą imitującą pustynny piasek.

Pracownia zmienia się sezonowo, dlatego o każdej porze roku możesz spodziewać się innej aranżacji dopasowanej klimatem.

Pracownia Fotograficzna to nie tylko miejsce fotografii kobiecej i dziecięcej.

Tu wykonasz również sesję wizerunkową, jeśli nie posiadasz własnego salonu lub gabinetu. Zdjęcia Twoich usług lub produktów, które z powodzeniem będziesz mogła/mógł umieścić na swojej stronie internetowej lub w Social Mediach. Sesja jogowa, czy sesja dla usług księgowych to tylko kilka z możliwych wariantów.

Dzięki różnym tłom i aranżacjom wykonam dla Ciebie zdjęcia Twojej pracy przy biurku, zdjęcia obrazów, które malujesz, czy innych oferowanych produktów, które chcesz pokazać w internecie. Do tego Twój portret, bo przecież Twoja praca, Twój biznes to przede wszystkim Ty.