Przejdź do treści

Light Scene

8 marca - 31 maja

Wiosna kobiet

Kobiece piękno i jego różne odsłony w moim obiektywie.

Projekt fotograficzny stworzony dla kobiet. Portrety, sesje sensualne i wizerunkowe.

Wiosna to czas odrodzenia, nadziei i płodności. Wiąże się z nim aspekt kobiecy, dlatego też skupiam się na pokazaniu przede wszystkim kobiet oraz spraw, które się z nimi wiążą.

Moim celem jest pokazanie kobiecego piękna objawiającego się w różnych aspektach życia. W pierwszych dwóch miesiącach skupiam uwagę na obrazie kobiecych pasji. Stąd pojawiła się potrzeba rozwijania sesji wizerunkowych, w których poza zmaganiami małych biznesów pokazuję również powołanie, pasję i miłość do tego, co się robi. Działam w obrębie marzeń i uśpionych pragnień, dla których Wiosna jest idealnym momentem na wyklucie się ze skorupy.

To moment przebudzenia kobiecej siły i uwierzenia w siebie i swoje możliwości. To czas uwydatnienia swojej kobiecości poprzez twórczość. Każda z nas została stworzona po to by tworzyć. Jesteśmy kreatorkami i twórczyniami. Dajemy życie, zarówno to ludzkie jak i w obrębie pracy. Kreujemy i tworzymy przestrzeń wokół siebie, bo mamy to we krwi.
Kobieta w Pełni – to środkowy etap naszego życia, już nie jako przysłowiowa niewiasta. W tym czasie dopełnia się nasze główne kobiece zadanie. To czas kiedy budujemy domy, rodzimy i wychowujemy dzieci, zakładamy biznesy. Wszystko za sprawą naszej wewnętrznej kobiecej siły, która rozkwita. To czas poczucia w sobie mocy wszystkich pokoleń kobiet, które w Tobie drzemią. Nie jesteś sama, nigdy nie byłaś.
Kolejny kobiecy aspekt to obraz matki. Nie bez powodu Dzień Mamy wypada w maju, w pełnym rozkwicie wiosny. Dajemy początek nowemu życiu na ziemi. Czas Dnia Mamy jest szczególnym okresem. To wtedy zakwitają najpiękniejsze drzewa i kwiaty. W tym okresie skupiam się na mamach, zarówno z dziećmi, jak bez nich, by pokazać piękno z jakim dojrzewają. To czas kiedy nabieramy pewności siebie, dojrzałości emocjonalnej, oraz zakopanej głęboko intuicji.
Intuicja – wiara w własną kobiecą siłę. To dzięki niej znamy potrzeby naszych bliskich, zanim ktokolwiek zdąży się odezwać. To ona daje nam poczucie jedności z innymi kobietami. To ona sprawia, że mężczyźni pragną naszego kobiecego ciepła. Mamy moc zwielokrotniania tego co dostajemy. Jak powiedział pisarz William Golding „Jeśli dasz jej dom, ona da ci domowe ognisko. Jeśli dasz jej żywność, ona da ci posiłek. Jeśli dasz jej uśmiech, ona da ci serce”. Czy czujesz w sobie tą moc? Wraz z nią przychodzi wielka odpowiedzialność. Walka nastrojów, którą toczymy co miesiąc. Nie daj sobie wmówić, że jest w tym coś złego. Każdy potrzebuje naładować baterie. To czas Twojego odpoczynku.

Zdjęcia zrobimy wedle Twojego pomysłu. W domu, w plenerze albo w mojej Pracowni.

W tym wyjątkowym czasie zasługujesz na wszystko co najlepsze, dlatego pozwól, żeby zajęła się Tobą moja fryzjerka i makijażystka.

* Publikacja zdjęć nie jest obowiązkowa.

W co się ubrać?

    • dostosuję stylizację do Ciebie i Twoich potrzeb
    • sukienka jest zawsze dobrym pomysłem
    • bielizna + szlafrok to doskonałe połączenie dla sesji w sensualnym stylu
    • koszula lub sweter, do tego jeansy – luźna stylizacja dla podkreślenia domowej atmosfery
    • odpowiednio dobrana kolorystyka pod sesje wizerunkową

Wybierz sesję dla siebie

Kobiecy portret

SENSUALNE PIĘKNO

WIZERUNEK OSOBISTY