Przejdź do treści

Light Scene

Letnie studio

House of rising sun

Letnie studio otwarte od lipca do końca sierpnia.

Sesje zdjęciowe w porannym słońcu między 8:00 – 10:00.

Czujesz lekkość?

Czujesz ciepły dotyk letniego wiatru? W domu wschodzącego słońca uświadczysz letniej atmosfery, powiewających na ciepłym wietrze zasłon i zapachu lata o poranku.

fotograf koszalin lightscene letnia sesja studio house of risinf sun

Do Twojej dyspozycji będzie minimalistyczna scena, biała ściana w towarzystwie lekkich zasłon. W tej stylizacji odnajdziesz spokój i harmonię, a świeże powietrze będzie otulało Twoją skórę niczym bryza na plaży.

Suche trawy podkreślą lekki charakter, który zapanuje na zdjęciach.

 

Załóż coś prostego, w czym dobrze się poczujesz. Czerń przełamie stonowaną biel, a dobrze dobrany kolor podkreśli Twoją urodę. 

Druga sceneria skupia się wokół tła w kolorze szarej burzy – jakże kojarzącej się z latem. Skupimy się w niej na portretach w świetlistych refleksach. Znajdziesz tu dużo kontrastu w postaci mocnych cieni. W tej stylizacji poczujesz się jak modelka. 

W moim studiu poczujesz się zaopiekowana. Podpowiem Ci jak się ustawić, tak byś wyszła najkorzystniej. Poszukamy najlepszego profilu Twojej twarzy, a potem zrobimy Ci portrety, które zostaną z Tobą na zawsze. 

W każdej ze scenek jest miejsce zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Letnie studio jest wyposażone tak, by każdy się w nim odnalazł i dobrze czuł.

Huśtawka, krzesła, stołki – wszystkie te elementy czekają na Ciebie i zostaną indywidualnie dopasowane do Twojej letniej wizji.

Jesteś mamą i marzy Ci się sesja w studio z Twoim dzieckiem? A może zamiast pleneru chciałabyś odrobiny prywatności, by zrobić kadry z nowonarodzonym maluszkiem? To idealne miejsce na sesję noworodkową, jak również ze starszym dzieckiem. Skupimy się na Waszej relacji, uściskach i pięknych portretach.

Zapisz się póki lato trwa!

Wszystko co musisz wiedzieć umawiając się na letnią sesję w studio Light Scene:

 • Sesje odbywają się w godzinach porannych między 8:00 – 10:00
 • Miejsce sesji: Pracownia Fotograficzna przy ulicy Zwycięstwa 137 (budynek Zwiąkowca), 9 piętro, pokój 913

 

Pakiety cenowe:

  • 250 zł – 5 zdjęć
  • 350 zł – 10 zdjęć
  • 500 zł – 20 zdjęć
  • dodatkowe ujęcia – 25 zł
  • w każdym pakiecie pliki cyfrowe oraz odbitki 13×18

Wybierz sesję dla siebie

Boho

Letnia huśtawka

Kontrasty na szarym tle